Liste over konfirmantene våren 2018


Her finner du navnet på alle konfirmantene, med tid og sted for konfirmasjonsgudstjenestene.


KONFIRMASJONDAGER 2018

Raufoss kirke søndag 27. mai kl.11.00
Eidar Johan Strøm
Eirik Bueno Lindmoen
Eline Aurora Stegane
Hedda Mikalsen
Julie Wiklund Helle
Kaja Mamelund Bradal
Kristian Ødegård Dalby
Markus Evensen Hvammen
Nikolay Hasli Olderheim
Petrine Strand
Simen Lille-Homb
Simen Nyland Glemmestad
Stein Erik Kristoffersen
Thea Solheim-Torkehagen
Thea Strande
Trym Slåtsveen Kristiansen
Tuva Berge Smedsrud


Raufoss kirke søndag 27. mai kl.13.00
Aurora Normann Andersen
Elias Hagaseth Aasmundsen
Hedda Norbeck
Kim Andre Blien Åndalen
Kristian Beck Martinsen
Kristian Holm
Lisa Ihle Aspelund
Magnus Heimdahl
Mari Østberg
Marthe Dybdal
Martin Heimdahl
Oda Fjeld
Thomas Nicolai Stillingen Halleland Ness
Tobias Grønstad


Raufoss kirke søndag 3. juni kl.11.00
Audun Haug Haavi
Benjamin Strand
Emma Strandbakken
Helene Svehagen
Henriette Olsen
Joachim Lundhagebakken
Liss-Mari Østlie
Mathilde Strandvik
Morten Haug Haavi
Thea Engeli
Tuva Aspelien Klevengen

Raufoss kirke søndag 3. juni kl.13.00
Anna Westrum Dullerud
Eirik Hustad Amsrud
Jenny Betina Hamilton Narum Paulsberg
Mathis Thyli
Nikolai Lønstad
Nora Amalie Bergum Torneby
Oda Evenrud Solbakken
Sander Haugli
Sondre Tokerud Jacobsen
Vilde Brunsberg Mariendal


Ås kirke 3. juni 2018 kl. 11.00
Imre Sagbakken Myrland
Magnus Sørum Gudbrandsen
Marte Nyborg Øfstaas
Mathias Bredesen
Sander Loe
Mats Amlie
Haakon Sand Svendsen
Tim Alund Hagen
Marte Snekkerhaugen
Jonas Anmarkrud Brandshaug
Villemo Sofie Birk Gravdahl

Ås kirke lørdag 9. juni kl. 11.00
Lars Kristian Skredderstuen
Ingrid Baardvik
Thomas Holte Ruttenborg
Kenneth J Sivesind
Hilde Cathrin Sivesind Åmot
Martin Smestad
Sebastian Løken
Jonas L Roaldsøy
Marius Aas
Markus Gimle Enger
Erik Andre Roland
Michelle Torstensrud
Janine Irish Orsia Magalong

Ås kirke lørdag 9. juni kl. 13.00
Magnus Aandalen Sveen
Halvor Hagen
Anna Helene Lundby
Ole Andreas Berg
Martine Hetland
Emilie Hetland
Yvonne Engen
Malin Røise Edvinsson
Bum Kyoth Nhial Nyak
Marcus Smedshammer
Anna- Lovise Sørbye Thotstad
Martin Fangan
Ida Louise Olsrud Johansen

Eina kirke søndag 10. juni kl. 11.00
Amund Strande
Birgitte Ulven
Einar Ulven
Emma Nikolaisen Bøe
Hedda Mukta Østby
Henrik Strande
Hilde Kristine Flenes Ulven
Jonas Hoelsveen
Madeleine Bråten-Rosenborg
Mari Strandbakken
Maria Haugom Nerødegård
Maria Lid Sikveland
Martine Andersen Røstadstuen
Natalie Lønhaug
Olav Rosenberg Lomsdalen
Sondre Jutulrud
Tord Magnus Østby Evensen
Tuva Olderheim